Elektrický výcvikový obojek pro psy do 800m

Kód: 4918
Neohodnoceno
1 258 Kč –12 %
Elektrický výcvikový obojek pro psy do 800m
1 258 Kč –12 % 1 101 Kč 918 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Elektrický obojek s dosahem až 800m, voděodolný, disponuje 3 funkcemi: elektrický šok, vibrace, zvukové znamení, 99 úrovní intenzity, vhodný pro malé, střední či velké psy


Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu:

Tento elektrický výcvikový obojek bude vaším oblíbeným společníkem na procházkách či výcvicích vašeho domácího mazlíčka.


Při výrobě elektronického obojku výrobce dbal i na komfort pejska. Jsou tedy použity speciální silikonové hroty, které bez problémů vedou elektrický proud, ale zároveň nedráždí pokožku psa a jsou mnohem komfortnější než klasické kovové hroty.


Díky široké škále nastavení intenzity je tento výcvikový obojek vhodný pro všechny druhy plemen. Dbejte tedy na správné nastavení intenzity elektrického šoku. Intenzita elektrického šoku, vibrací či zvukových signálů se nastavuje přímo na ovladači a lze ji variabilně měnit i když pejsek s obojkem pobíhá po okolí.


Silikonový obojek který je v balení lze nastavit až na 70cm a očka na zapnutí jsou od sebe vzdálena 1cm, takže jsou vhodná i pro větší a těžší plemena psů. Dbejte na to, aby se silikonové hroty přímo dotýkaly kůže pejska, pro správnou a spolehlivou funkčnost elektrického obojku.


Výhodou daného elektrického obojku jsou 3 funkce, které lze ovládat na dálku. A to jsou elektrický šok, vibrování či zvukové znamení. Před tím, než použijete elektrický šok, je vhodné použít zvukové či vibrační upozornění. Pejsek se tak rychle naučí, že pokud neposlechne zvukový či vibrační signál, přijde elektrický šok, který dokáže být podle nastavení intenzity opravdu bolestivý. Proto je vhodné pejska před elektrickým šokem upozornit například zvukovým signálem. Po chvilce vás bude poslouchat i na základě zvukového signálu.


Všechny funkce obojku se nastavují přímo na dálkovém ovladači, který budete mít u sebe, zatímco pejsek může volně běhat po okolí. Obsluha je jednoduchá a intuitivní a dokáže to opravdu každý.


Dosah elektrického obojku je až 800m ve volném prostranství. Dosah se snižuje v závislosti na prostředí, to znamená že například v lese, kde jsou stromy a keře je dosah nižší, ale minimální dosah je 200m.


Elektrický obojek je vodě odolný, takže jej lze používat i za deště, nebo se pejsek může v něm i koupat. V případě že používáte obojek v mokrém prostředí, dejte pozor na to aby byl zavřený konektor napájení.


Elektronický výcvikový obojek a dálkový ovladač mají vlastní vestavěné akumulátory. V balení se nachází také nabíječka. Nabíjení trvá cca. 4 hodiny a vydrží nabitý cca. 7 dní. Indikátor stavu baterie se zobrazuje na displeji dálkového ovladače a také na obojku LED diodou. Pokud má obojek dostatečnou kapacitu baterie, LED dioda bliká zeleně. Jakmile kapacita baterie klesne pod 20% dioda bliká červeně a je třeba obojek nabít.

 

Technické specifikace:

- Dosah: 800m
- 3 různé funkce upozornění: elektrický šok, vibrování, zvukový signál
- nastavení intenzity v 99 různých úrovních
- Vodě odolný
- Zabudované lithium-iontové baterie (ovladač + přijímač)
- Doba nabíjení: cca. 4 hodiny
- Doba provozu: cca. 7 dní
- Silikonový obojek Max. 70cm
- Zabudované LED světlo na dálkovém ovladači

 

Obsah balení:

-1x dálkový ovladač
-1x elektrický obojek
-1x silikonový popruh na obojek s maximální délkou 70cm
-1x nabíječka

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronické výcvikové obojky pro psy
Záruka: 2 roky