Akce

IPL Laserový epilátor AM001

3462
Neohodnoceno

IPL laserovému epilátor AM001 s životností lampy až 999999 impulsů

  • 3 522 Kč 1 685 Kč –48 %
    1 531 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
1 837 Kč
Kategorie: Epilátory
Záruka: 2 roky
 

Výkonný, praktický a kompaktní IPL epilátor AM001.

Výborný poměr cena-výkon.

IPL systém využívá technologii intenzivního pulzního světla, která díky jemným zábleskem zanechá kořínky chloupků ve fázi nečinnosti. Počet chloupků na těle se tak postupně sníží ai pokožka v těch nejcitlivějších partiích zůstane hladká a jemná na dotek.

Díky tomuto laserovému epilátoru můžete mít jemnou pokožku bez chloupků iz pohodlí vašeho domova a za výbornou cenu.

Epilátor má dlouhou životnost a to až 999999 impulsů.

Během procesu epilace se záblesky intenzivního pulzního světla dostávají pod povrch vaší pokožky, kde působí na tmavý pigment chloupků. Jde o tepelný účinek, který efektivně a hlavně bezbolestně zničí chloupky is kořínky. Navíc zabraňuje i jejich opětovnému růstu. Když budete epilátor používat pravidelně, získáte dokonale hladkou pokožku a to až po dobu několika měsíců.

 

Před použitím IPL epilátoru je třeba, aby vaše pokožka byla čistá, suchá a oholená. Podle citlivosti místa, která se chystáte ošetřit vyberte nejvhodnější úroveň intenzity světla pro váš typ pokožky. Následně aplikační plochu epilátoru přitlačte na pokožku a po stisknutí tlačítka přístroj vyšle světelný impuls. Vyvarujte se uvolnění více než jednoho pulzu na stejnou část pokožky během stejného ošetření. Během epilace můžete cítit mírný pocit tepla, či brnění, ale v žádném případě to nesmí být bolestivé. Pokud cítíte
bolest, je nutné snížit intenzitu záření.

 

Epilace pomocí IPL epilátoru je nejefektivnější u osob se světlejší pokožkou a tmavšími chloupky, které obsahují tmavý pigment a epilace je tím pádem účinnější. Čím světlejší chloupky a tmavší typ pokožky, tím se účinnost IPL epilátoru snižuje.

 

IPL Epilátor se nesmí používat na potetované části těla, místa s permanentním make upem, pihy, mateřské a jiné tmavé znaménka. Před použitím tato místa důkladně zakryjte. Zároveň se IPL epilace nedoporučuje osobám s velmi citlivou pokožkou, při kožních onemocněních, při vysokém výskytu červených žilek, křečových žilách, nebo těhotným a kojícím ženám. Pokud jste jinak nemocný, nebo si jen nejste jisti, zda je pro vás IPL epilace vhodná, poraďte se s dermatologem, nebo lékařem.

 

Vlastnosti produktu:

-Životnosť lampy: 999999impulzov

-Aplikačná plocha: 4,2cm²

-Intenzita světelného impulsu: 8 úrovní

-Frekvencia energie: 3-6 J / cm²

-Vlnová délka: 510nm-1200nm

-Napájení: elektrická síť 240V

-Váha přístroje: 240g

-Velikost balení: 200x150x90mm

 

Obsah balení:

-IPL laserovému epilátor AM001

-Napájací kabel

-Žiletka

-Ochranné brýle

-Manuál