Ozónový generátor Silver 5g/h

Kód: 1721
Neohodnoceno
2 238 Kč –32 %
Ozónový generátor Silver 5g/h
2 238 Kč –32 % 1 520 Kč 1 267 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Generátor ozonu s výkonem 5000mg/h

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malý, praktický, přenosný ozónový generátor.
Díky svým kompaktním rozměrům 20x15x14cm a váze pouze 1,6kg je jednoduše skladovatelný a obsluhovat ho dokáže opravdu každý.
Disponuje časovačem na jednu hodinu, případně nepřetržitý provoz.
Jak je o ozonu již dobře známo, je to výborný dezinfekční prostředek. Zabíjí až 99,9% bakterií, virů či plísní a je výborný pomocník proti zápachu. Dokáže interiér auta, domácnosti či kanceláře zbavit nepříjemného zápachu ať už z cigaret, plísní, zatuchlý, kouře.
Dezinfekce či čištění ozónem má opravdu široké využití. Dá se využít k dezinfekci či odstranění zápachu z interiérů aut, domácnosti, kanceláří, restauračních zařízení, zdravotnických zařízení, tělocvičen nebo jiných interiérových sportovišť či dokonce promyšlených hal.
Při dezinfekci ozonovým generátorem je třeba aby se v dezinfikované místnosti nenacházely lidé, zvířata, rostliny. Dáno dezinfikované prostory musí být při dezinfekci uzavřeno kvůli co nejlepšímu účinku. Při používání umístěte přístroj na vhodné místo, aby byla zajištěna bezproblémová cirkulace vzduchu. Po uplynutí nastaveného času na ozónovém generátoru, počkejte ještě 20-30 minut a následně místnost důkladně vyvětrejte.

Technické parametry:
-Výkon: 100W
-Produkce ozónu: 5g/h
-Hmotnost: 1,6kg
-Rozměry: 20x15x14cm

Ozonový generátor s výkonem 5g / h je vhodný k dezinfekci aut, malých kanceláři, domácnosti ...
Vhodné do místnosti do 50m2, kde účinná dezinfekce trvá cca. hodinu.

Samozřejmě, naše ozónové generátory splňují všechny přísné normy a standardy schváleno EU a jsou držitelem certifikací CE.


Doplňkové parametry

Kategorie: Generátory ózónu
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…