Ozonový generátor Yellow 60g/h

Kód: 4939
Neohodnoceno
Značka: ATWFS
4 357 Kč –49 %
Ozonový generátor Yellow 60g/h
4 357 Kč –49 % 2 179 Kč 1 816 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Generátor ozonu o výkonu 60000mg/h

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám skvělý produkt, který vám přinese čistý a zdravý vzduch – ozonový generátor Yellow 60g/h. S tímto výkonným zařízením budete mít kontrolu nad kvalitou vzduchu ve vaší domácnosti, pracovišti či autě.

Hlavní výhodou generátoru ozonu je jeho impozantní produkce ozonu – 60 gramů za hodinu! To znamená, že dokáže účinně a rychle odstraňovat nepříjemné zápachy, plísně, bakterie a alergeny, které mohou způsobovat problémy dýchacího systému.

Jeho použití je neuvěřitelně snadné. Stačí jej jen zapnout, nastavit si požadovaný čas provozu na praktickém časovači, který umožňuje nastavení od 0 do 60 minut nebo si vybrat nepřetržitý provoz.

Výrobce dbal na to, aby byl tento produkt šetrný k životnímu prostředí. Využívá moderní technologie, které minimalizují spotřebu energie a výrazně prodlužují životnost zařízení.

Při dezinfekci je třeba uzavřít místnost a v místnosti se nemůže nacházet nic živého, tedy lidé, zvířata ani rostliny, po dezinfekci je třeba místnost důkladně vyvětrat.

Ozónový generátor:
-zbavuje interiér veškerého zápachu (z cigaret, ohně, plísní, zvířat atd.)
-hlavně souži jako výborná a ověřená dezinfekce, zbavuje interiér virů, plísní, bakterií

Technické parametry:
-Výkon: 120w
-Produkce ozonu: 60g/h
-Hmotnost: 1,5kg
-Rozměry: 205x140x140 mm

Samozřejmě naše ozonové generátory splňují všechny přísné normy a standardy schválené EU a jsou držitelem certifikací CE.


Doplňkové parametry

Kategorie: Generátory ózónu
Záruka: 2 roky