Akce

Ozónový generátor Modern 30g/h

3137
1 hodnocení

Generátor ozónu s výkonem 30000mg/h

 
  • 6 916 Kč 1 229 Kč –18 %
    4 739 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
5 687 Kč
Kategorie: Generátor ozónu
Záruka: 2 roky
 

Malý, přenosný a praktický ozónový generátor Modern v černé barvě s dálkovým ovládáním.

Zařízení disponuje barevným, dotykovým LCD displejem, na kterém je znázorněn časovač, vlhkost ovzduší a teplota ozónových, keramických desek.

Ozonový generátor je možné ovládat na dálku, za pomoci dálkového ovladače, který je v balení.

 

Jak je o ozonu již dobře známo, je to výborný dezinfekční prostředek. Zabíjí až 99,9% bakterií, virů či plísní a je výborný pomocník proti zápachu. Dokáže interiér auta, domácnosti či kanceláře zbavit nepříjemného zápachu ať už z cigaret, plísní, zatuchlý, kouře.

Dezinfekce či čištění ozónem má opravdu široké využití. Dá se využít k dezinfekci či odstranění zápachu z interiérů aut, domácnosti, kanceláří, restauračních zařízení, zdravotnických zařízení, tělocvičen nebo jiných interiérových sportovišť či dokonce promyšlených hal.

Při dezinfekci ozonovým generátorem je třeba aby se v dezinfikované místnosti nenacházely lidé, zvířata, rostliny. Dáno dezinfikované prostory musí být při dezinfekci uzavřeno kvůli co nejlepšímu účinku. Při používání umístěte přístroj na vhodné místo, aby byla zajištěna bezproblémová cirkulace vzduchu. Po uplynutí nastaveného času na ozónovém generátoru, počkejte ještě 20-30 minut a následně místnost důkladně vyvětrejte.

 

 

Technické parametry:

-Výkon: 180w

-Produkce ozónu: 30g / h

-Hmotnost: 3,2kg

-Rozměry: 27,5x18,5x15 cm

 

Ozonový generátor s výkonem 30g / h je vhodný k dezinfekci provozů, restaurací, školských zařízení, menších výrobních hal ....

Vhodné do místnosti do 200m2 kde účinná dezinfekce trvá cca. 1,5 hodiny.

 

Samozřejmě, naše ozónové generátory splňují všechny přísné normy a standardy schváleno EU a jsou držitelem certifikací CE.