Akce

Ozónový generátor Silver 20g/h

1730
16 hodnocení

Generátor ozonu s výkonem 20000 mg / h

 
  • 2 693 Kč 898 Kč –33 %
    1 496 Kč bez DPH
  • (> 5 ks) Skladem
1 795 Kč
Kategorie: Generátor ozónu
Záruka: 2 roky
 

Malý, praktický, přenosný ozónový generátor.

Díky svým kompaktním rozměrům 20x15x14cm a váze pouze 1,6kg je jednoduše skladovatelný a obsluhovat ho dokáže opravdu každý.

Disponuje časovačem na jednu hodinu, případně nepřetržitý provoz.

Jak je o ozonu již dobře známo, je to výborný dezinfekční prostředek. Zabíjí až 99,9% bakterií, virů či plísní a je výborný pomocník proti zápachu. Dokáže interiér auta, domácnosti či kanceláře zbavit nepříjemného zápachu ať už z cigaret, plísní, zatuchlý, kouře.

Dezinfekce či čištění ozónem má opravdu široké využití. Dá se využít k dezinfekci či odstranění zápachu z interiérů aut, domácnosti, kanceláří, restauračních zařízení, zdravotnických zařízení, tělocvičen nebo jiných interiérových sportovišť či dokonce promyšlených hal.

Při dezinfekci ozonovým generátorem je třeba aby se v dezinfikované místnosti nenacházely lidé, zvířata, rostliny. Dáno dezinfikované prostory musí být při dezinfekci uzavřeno kvůli co nejlepšímu účinku. Při používání umístěte přístroj na vhodné místo, aby byla zajištěna bezproblémová cirkulace vzduchu. Po uplynutí nastaveného času na ozónovém generátoru, počkejte ještě 20-30 minut a následně místnost důkladně vyvětrejte.

 

Technické parametry:

-Výkon: 100W

-Produkce ozónu: 20g / h

-Hmotnost: 1,6kg

-Rozměry: 20x15x14cm

 

Ozonový generátor s výkonem 20g / h je vhodný k dezinfekci domácností, provozů, kanceláři, restaurací, školských zařízení atd.

Vhodné do místnosti do 100m2 kde účinná dezinfekce trvá cca. 1,5 hodiny.

 

Samozřejmě, naše ozónové generátory splňují všechny přísné normy a standardy schváleno EU a jsou držitelem certifikací CE.