Ozónový Generátor Shadow Ultra 50G/H

Kód: 1757
Neohodnoceno
5 881 Kč –30 %
Ozónový Generátor Shadow Ultra 50G/H
5 881 Kč –30 % 4 077 Kč 3 398 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Generátor ozónu s výkonem 50000mg/h

Detailní informace

Detailní popis produktu

Průmyslový, přenosný ozónový generátor.
Díky svým rozměrům 47x28x26cm a váze 5kg je jednoduše skladovatelný a obsluhovat ho dokáže opravdu každý.
Disponuje časovačem na jednu hodinu, případně nepřetržitý provoz.
Jak je o ozonu již dobře známo, je to výborný dezinfekční prostředek. Zabíjí až 99,9% bakterií, virů či plísní a je výborný pomocník proti zápachu. Dokáže interiér auta, domácnosti či kanceláře zbavit nepříjemného zápachu ať už z cigaret, plísní, zatuchlý, kouře.
Dezinfekce či čištění ozónem má opravdu široké využití. Dá se využít k dezinfekci či odstranění zápachu z interiérů aut, domácnosti, kanceláří, restauračních zařízení, zdravotnických zařízení, tělocvičen nebo jiných interiérových sportovišť či dokonce promyšlených hal.
Při dezinfekci ozonovým generátorem je třeba aby se v dezinfikované místnosti nenacházely lidé, zvířata, rostliny. Dáno dezinfikované prostory musí být při dezinfekci uzavřeno kvůli co nejlepšímu účinku. Při používání umístěte přístroj na vhodné místo, aby byla zajištěna bezproblémová cirkulace vzduchu. Po uplynutí nastaveného času na ozónovém generátoru, počkejte ještě 20-30 minut a následně místnost důkladně vyvětrejte.
 
Technické parametry:
-Výkon: 200W
-Produkce ozónu: 50g / h
-Hmotnost: 5kg
-Rozměry: 47x28x26cm
 
Ozonový generátor s výkonem 50g / h je vhodný k dezinfekci provozů, restaurací, školských zařízení, menších výrobních hal ....
Vhodné do místnosti do 300m2 kde účinná dezinfekce trvá cca. 1,5 hodiny.
 
Samozřejmě, naše ozónové generátory splňují všechny přísné normy a standardy schváleno EU a jsou držitelem certifikací CE.


Doplňkové parametry

Kategorie: Generátory ózónu
Záruka: 2 roky